1. Hundebørnehave
  2. Værløse

Hundedagpleje, Værløse

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
María JoséM

1. María José

13.5 km
fra
199 kr.
/dag
Ny dyrepasser
2 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
María JoséM

1. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾13.5 km
(2 anmeldelser)
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
"Maria was sweet, polite, and we instantly felt our dog was going to be in good hands with her :) She sent pictures and small updates during the day so we knew everything was going well. Maria was available on short notice, very accommodating in terms of drop off & pick up times, and always responded quickly. Full satisfaction from us!"
SarahS
Anmeldelse af Sarah
fra
199 kr.
/dag
CanC

2. Can

6.9 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
CanC

2. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day6.9 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
VibekeV

3. Vibeke

6.5 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
VibekeV

3. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov6.5 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AmeliaA

4. Amelia

12.7 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
AmeliaA

4. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser12.7 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
LizaL

5. Liza

9.6 km
fra
350 kr.
/dag
19 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i dag
LizaL

5. Liza

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser9.6 km
(19 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
350 kr.
/dag
StellaS

6. Stella

14 km
fra
280 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
StellaS

6. Stella

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊14 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Everything was excellent :) "
MarcM
Anmeldelse af Marc
fra
280 kr.
/dag
ShaniS

7. Shani

14.9 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
ShaniS

7. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen14.9 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"My dog spent a whole day at Shani's. He had such a nice time he didn't wanna leave in the end 😂 She was very sweet with him and attentive to his needs. We definitely recommend her 😊"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
250 kr.
/dag
KristelK

8. Kristel

15 km
fra
248 kr.
/dag
33 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 10 dage siden
KristelK

8. Kristel

Dream vacation home for your pet15 km
(33 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 10 dage siden
"Kristel was lovely, reliable, and very easy to communicate with. It was clear that Grogu felt comfortable with her, and I came home to a relaxed and happy dog. I would definitely recommend her! "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
248 kr.
/dag
IdaI

9. Ida

15.5 km
fra
350 kr.
/dag
17 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
IdaI

9. Ida

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr 15.5 km
(17 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
VictoriaV

10. Victoria

14.5 km
fra
250 kr.
/dag
9 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

10. Victoria

Loving pet sitter <314.5 km
(9 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Patient and calm dog sitter - highly recommended"
OliviaO
Anmeldelse af Olivia
fra
250 kr.
/dag
JannikeJ

11. Jannike

14.6 km
fra
299 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
JannikeJ

11. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København14.6 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
299 kr.
/dag
VibekeV

12. Vibeke

15.1 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

stor hunde elsker tilbyder pasning

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
VibekeV

12. Vibeke

stor hunde elsker tilbyder pasning 15.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
"Vibeke er den bedste og mest omsorgsfulde person der nogensinde har passet Alba. Kan fuldt ud anbefale hende til andre der skal have passet sin sin hund ✨✨✨✨✨✨ seks stjerner ud af fem Jens og Alba"
jensJ
Anmeldelse af jens
fra
175 kr.
/dag
Camila & FedericoC

13. Camila & Federico

15.5 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
Camila & FedericoC

13. Camila & Federico

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.15.5 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
"Cami and Fede were amazing! They were caring and responsible and took very good care of my puppy. Definitely recommended, and I am using them next time I need a dogsitter in Copenhagen."
JulieJ
Anmeldelse af Julie
fra
350 kr.
/dag
JenniJ

14. Jenni

8.1 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
JenniJ

14. Jenni

Pålidelig dyrepasser8.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
"Jenni was great, super accommodating and Tess had a lovely day with her. 5 stars ⭐️"
KathrynK
Anmeldelse af Kathryn
fra
190 kr.
/dag
LisaL

15. Lisa

14.9 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

your pet will love me (and vice versa)

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
LisaL

15. Lisa

your pet will love me (and vice versa)14.9 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
200 kr.
/dag
JoyciJ

16. Joyci

8.2 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
JoyciJ

16. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.8.2 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
ZoeZ

17. Zoe

10.3 km
fra
310 kr.
/dag
1 anmeldelse

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶

ZoeZ

17. Zoe

Rolig og ansvarsbevidst dyreelsker tilbyder pasning🐶10.3 km
(1 anmeldelse)
"Hej Zoe🐕 Vi er så glade på alle barometer🥰 Det var første gang vores snart 3 årige Laberdor/Schæfer skulle passes. Første møde hos os, hvor du kunne møde ham og vi fik en god snak, så vi følte os helt trykke🥰🐕Herefter en god modtagelse i din lejlighed hvor du havde besøg af to meget søde og vellpdradrenge 8/10 år. Du har undervejs sendt billeder og beskrivelser som har gjort os vildt trygge🥰🐕 Den eneste ulempe ved at give dig denne anbefaling er at du sikkert er optaget når vi skriver er næste gang😉 Glæder os til næste gang Philip kan komme på besøg hos dig🥰 knus fra Philip og de to gamle😃"
FlemmingF
Anmeldelse af Flemming
fra
310 kr.
/dag
PetraP

18. Petra

14.2 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
PetraP

18. Petra

Hyggespredende kældyr / hundepasser 🐶🐹14.2 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Petra has been very nice and caring for my dog. She accepted my last minute request and I am happy with her work and will repeat her again in future. "
Anushree (Anu)A
Anmeldelse af Anushree (Anu)
fra
175 kr.
/dag
BetinaB

19. Betina

6.6 km
fra
340 kr.
/dag
13 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hjerterum

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
BetinaB

19. Betina

Hjerterum 6.6 km
(13 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Betina and Peder were excellent sitters! Our dog came back home happyn and tired, ready for a nap. "
FelipeF
Anmeldelse af Felipe
fra
340 kr.
/dag
PäiviP

20. Päivi

15.2 km - København
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
PäiviP

20. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority15.2 km - København
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Værløse, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Værløse på Pawshake. Over 783 dyreejere i Værløse har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.