1. Hundebørnehave
  2. Ølstykke

Hundedagpleje, Ølstykke

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AugustaA

1. Augusta

17.7 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Young sitter with own cat

Senest aktiv 8 dage siden
AugustaA

1. Augusta

Ny dyrepasser
Young sitter with own cat 17.7 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
150 kr.
/dag
JennyJ

2. Jenny

3.8 km
fra
150 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

An experienced animal owner with cats and dogs

Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet i går
JennyJ

2. Jenny

An experienced animal owner with cats and dogs3.8 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet i går
"Det var River’s første gang hos Jenny. Hun elskede at være der, hvilet gør en hunde mor glad. Allerede ved dag 2 løb hun til lågen. Jenny’s kommunikation er rigtig god, hun svarer hurtigt på beskeder og sendte mig billeder. Det var alt sammen rigtig fint. "
ChristelC
Anmeldelse af Christel
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
LuciaL

3. Lucia

17.2 km
fra
200 kr.
/dag
9 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

We give your dog company, cuddles, and a lot of playtime!

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
LuciaL

3. Lucia

We give your dog company, cuddles, and a lot of playtime!17.2 km
(9 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Rigtig god pasning. Molly havde det godt med hele familien :-)"
MaibrittM
Anmeldelse af Maibritt
fra
200 kr.
/dag
JulianaJ

4. Juliana

18.4 km
fra
205 kr.
/dag
8 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Experienced Dog Lover Offering Safe Care

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JulianaJ

4. Juliana

Experienced Dog Lover Offering Safe Care18.4 km
(8 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
"Juliana took such good care of my young puppy. "
MajaM
Anmeldelse af Maja
fra
205 kr.
/dag
JoyciJ

5. Joyci

19.8 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced dog sitter in Herlev.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
JoyciJ

5. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.19.8 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
PaulinaP

6. Paulina

16.6 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
PaulinaP

6. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾16.6 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
VeronikaV

7. Veronika

17.6 km
fra
180 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød.

Svarer normalt inden for et par timer
VeronikaV

7. Veronika

Jeg passer din hund med kærlighed og omtanke i Hillerød. 17.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
"Superfin pasning af Diego, som var godt tilpas efter pasningen! Gode forhold til en hund😊"
JoanJ
Anmeldelse af Joan
fra
180 kr.
/dag
MortenM

8. Morten

17.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

8. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning17.6 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Morten og familien er lige hvad vi havde ønsket os at finde, de er super søde og vi var 100% trygge ved at overlade vores hund til dem. De passede hende i 6 dage og vi fik løbende updates og billeder fra ture på stranden og i skoven og hun har haft det SÅ skønt, virkelig en fornøjelse😀"
ThildeT
Anmeldelse af Thilde
fra
150 kr.
/dag
AnnabelA

9. Annabel

14.5 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
AnnabelA

9. Annabel

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾14.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
"God kommunikation både før og efter besøget, det bliver ikke sidste gang Plet skal på besøg her. "
KimK
Anmeldelse af Kim
fra
300 kr.
/dag
Amir_Vet🧑‍⚕️A

10. Amir_Vet🧑‍⚕️

19.8 km
fra
350 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
Amir_Vet🧑‍⚕️A

10. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩19.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Amir and Reza have looked after my dog several times now, latest was also over night. I have itching but praise for the both of them, Selma is happy to see them and they send us pictures so that we feel involved. I am always happy for Amir and Reza to look after Selma💕"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
350 kr.
/dag
JéssicaJ

11. Jéssica

14.7 km
fra
190 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pet boarding ballerup

Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
JéssicaJ

11. Jéssica

Pet boarding ballerup 14.7 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
190 kr.
/dag
MalouM

12. Malou

14.2 km
fra
350 kr.
/dag

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

MalouM

12. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven14.2 km
fra
350 kr.
/dag
VictoriaV

13. Victoria

16.6 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

13. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders16.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AndrezaA

14. Andreza

19.1 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
AndrezaA

14. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven19.1 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
"Super god pasning af min ret livlige unghund. Meget forstående overfor hans behov og påfund, og virkelig god til at give ham oplevelser. "
ViggoV
Anmeldelse af Viggo
fra
150 kr.
/dag
VictóriaV

15. Victória

19.8 km
fra
250 kr.
/dag
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
VictóriaV

15. Victória

super sitter Dk 19.8 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag
MartinM

16. Martin

4.7 km
fra
175 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
MartinM

16. Martin

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.4.7 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
"Karla er kommet glad og træt hjem efter 4 døgn hos Martin. Vi har fået billeder og fortælling på hvordan det er forløbet. Det virker som om Karla savner sin nye ven Fnug og vi vil helt sikkert forsøge at booke Martin næste gang vi skal udenbys."
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
175 kr.
/dag
LouiseL

17. Louise

4.4 km
fra
200 kr.
/dag
10 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
LouiseL

17. Louise

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶4.4 km
(10 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Louise er alle tiders Hundepasser Fik flere billeder og videoer af vores hund mens hun var hos Louise 🙏🏻🤩 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ stjerner her fra ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vil til en hver tid bruge Louise igen 🙏🏻⭐️👍🏻"
TorbenT
Anmeldelse af Torben
fra
200 kr.
/dag
JulianaJ

18. Juliana

18.3 km
fra
150 kr.
/dag
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
JulianaJ

18. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter18.3 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
"Great and wonderful with updates!"
Aubree L. V.A
Anmeldelse af Aubree L. V.
fra
150 kr.
/dag
irisI

19. iris

18.3 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 8 dage siden
irisI

19. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands18.3 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 8 dage siden
fra
225 kr.
/dag
Juliana MariaJ

20. Juliana Maria

18 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
Juliana MariaJ

20. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 18 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Ølstykke, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Ølstykke på Pawshake. Over 677 dyreejere i Ølstykke har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.