1. Hundebørnehave
  2. København

Hundedagpleje, København

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
EmmaE

1. Emma

2.7 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

1. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵2.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
ShaghayeghS

2. Shaghayegh

0.7 km - København
fra
500 kr.
/dag
3 anmeldelser

29 årig livsglad dyrepasser🥰

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en time
ShaghayeghS

2. Shaghayegh

29 årig livsglad dyrepasser🥰0.7 km - København
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/dag
YarynaY

3. Yaryna

4 km
fra
320 kr.
/dag
2 anmeldelser

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
YarynaY

3. Yaryna

Home Boarding Pet Lover – Safe & Caring Stay4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
320 kr.
/dag
LauraL

4. Laura

5.5 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
LauraL

4. Laura

23 årig hundeelsker5.5 km
(6 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
400 kr.
/dag
PiliP

5. Pili

4.4 km - København
fra
180 kr.
/dag

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas

Senest aktiv 11 dage siden
PiliP

5. Pili

Pet walks & loving pet care in Sydhavn and nearby areas4.4 km - København
Senest aktiv 11 dage siden
fra
180 kr.
/dag
Maria del PilarM

6. Maria del Pilar

6 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Senest aktiv 14 dage siden
Maria del PilarM

6. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷6 km
Senest aktiv 14 dage siden
fra
200 kr.
/dag
CecilieC

7. Cecilie

5.8 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

7. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚5.8 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
MathildeM

8. Mathilde

5 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

8. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
aliceA

9. alice

1 km - København
fra
300 kr.
/dag

Supporting happy humans and even happier dogs

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix of breeds Yuma
aliceA

9. alice

Supporting happy humans and even happier dogs1 km - København
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix of breeds Yuma
fra
300 kr.
/dag
AlberteA

10. Alberte

5.9 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

10. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 5.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

11. Katia

5.3 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

11. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner5.3 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
AlexanderA

12. Alexander

4.9 km - København
fra
400 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

12. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)4.9 km - København
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/dag
GerardG

13. Gerard

3.9 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Petlover her for at passe dit kæledyr i Kastrup

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
GerardG

13. Gerard

Petlover her for at passe dit kæledyr i Kastrup3.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
CarlaC

14. Carla

5.1 km
fra
200 kr.
/dag

Hundepasser specialiseret i omsorg, nus, motion og leg!

CarlaC

14. Carla

Hundepasser specialiseret i omsorg, nus, motion og leg! 5.1 km
fra
200 kr.
/dag
SarahS

15. Sarah

4.8 km
fra
400 kr.
/dag

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

15. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!4.8 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
400 kr.
/dag
MarialauraM

16. Marialaura

5 km
fra
450 kr.
/dag

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️

MarialauraM

16. Marialaura

Your pet’s new best friend is here! 🐾❤️5 km
fra
450 kr.
/dag
AgnieszkaA

17. Agnieszka

0.4 km
fra
400 kr.
/dag

Erfaren dyrepasser med egen internathund

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
AgnieszkaA

17. Agnieszka

Erfaren dyrepasser med egen internathund0.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med mixed Kajtek
fra
400 kr.
/dag
GuadalupeG

18. Guadalupe

4.1 km - København
fra
175 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and responsible pet sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i dag
GuadalupeG

18. Guadalupe

Loving and responsible pet sitter4.1 km - København
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i dag
fra
175 kr.
/dag
SabrinaS

19. Sabrina

5.3 km - København
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest aktiv 10 dage siden
SabrinaS

19. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺5.3 km - København
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
fra
500 kr.
/dag
MathildeM

20. Mathilde

0.4 km
fra
175 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dyrlægestuderende tilbyder kærlig pasning

Svarer normalt inden for et par timer
MathildeM

20. Mathilde

Dyrlægestuderende tilbyder kærlig pasning 0.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
175 kr.
/dag