1. Hundebørnehave
  2. Herlev

Hundedagpleje, Herlev

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
María JoséM

1. María José

5.6 km
fra
199 kr.
/dag
Ny dyrepasser
3 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
María JoséM

1. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾5.6 km
(3 anmeldelser)
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
"We had María take care of our small dog, Gizmo on several, separate days. We were very pleased with the overall experience, with María being open to adapting to our schedule and always quickly communicating about drop-off and pick-up times, as well as sending several updates with pictures throughout the day. Most importantly however, Gizmo grew quite fond of María happily wagging his tail at her when we dropped him off, and barking at her when we picked him up and she didn't come with us in the car 😁 "
ElvinE
Anmeldelse af Elvin
fra
199 kr.
/dag
CanC

2. Can

3.5 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
CanC

2. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day3.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 6 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
VibekeV

3. Vibeke

5.3 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
VibekeV

3. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov5.3 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
StellaS

4. Stella

6.7 km
fra
280 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
StellaS

4. Stella

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊6.7 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Everything was excellent :) "
MarcM
Anmeldelse af Marc
fra
280 kr.
/dag
LizaL

5. Liza

5.4 km
fra
350 kr.
/dag
19 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LizaL

5. Liza

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser5.4 km
(19 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/dag
ShaniS

6. Shani

6.1 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
ShaniS

6. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen6.1 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"My dog spent a whole day at Shani's. He had such a nice time he didn't wanna leave in the end 😂 She was very sweet with him and attentive to his needs. We definitely recommend her 😊"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
250 kr.
/dag
AmeliaA

7. Amelia

7.6 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
AmeliaA

7. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser7.6 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
IdaI

8. Ida

7.3 km
fra
350 kr.
/dag
17 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
IdaI

8. Ida

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr 7.3 km
(17 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
KristelK

9. Kristel

4.4 km - København
fra
248 kr.
/dag
34 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
KristelK

9. Kristel

Dream vacation home for your pet4.4 km - København
(34 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
"Kristel was lovely, reliable, and very easy to communicate with. It was clear that Grogu felt comfortable with her, and I came home to a relaxed and happy dog. I would definitely recommend her! "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
248 kr.
/dag
VictoriaV

10. Victoria

5.7 km
fra
250 kr.
/dag
9 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
VictoriaV

10. Victoria

Loving pet sitter <35.7 km
(9 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
"Patient and calm dog sitter - highly recommended"
OliviaO
Anmeldelse af Olivia
fra
250 kr.
/dag
EmilyE

11. Emily

7.2 km
fra
250 kr.
/dag
1 anmeldelse

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾

Senest aktiv 5 dage siden
EmilyE

11. Emily

Tryg og fleksibel hundeluftning og hundepasning i Valby 🐾7.2 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/dag
JannikeJ

12. Jannike

5.9 km
fra
299 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JannikeJ

12. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København5.9 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
299 kr.
/dag
VibekeV

13. Vibeke

6.2 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

stor hunde elsker tilbyder pasning

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
VibekeV

13. Vibeke

stor hunde elsker tilbyder pasning 6.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
"Vibeke er den bedste og mest omsorgsfulde person der nogensinde har passet Alba. Kan fuldt ud anbefale hende til andre der skal have passet sin sin hund ✨✨✨✨✨✨ seks stjerner ud af fem Jens og Alba"
jensJ
Anmeldelse af jens
fra
175 kr.
/dag
Camila & FedericoC

14. Camila & Federico

6.7 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Camila & FedericoC

14. Camila & Federico

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.6.7 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Cami and Fede were amazing! They were caring and responsible and took very good care of my puppy. Definitely recommended, and I am using them next time I need a dogsitter in Copenhagen."
JulieJ
Anmeldelse af Julie
fra
350 kr.
/dag
JenniJ

15. Jenni

5.6 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Senest aktiv i går
JenniJ

15. Jenni

Pålidelig dyrepasser5.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i går
"Jenni was great, super accommodating and Tess had a lovely day with her. 5 stars ⭐️"
KathrynK
Anmeldelse af Kathryn
fra
190 kr.
/dag
LisaL

16. Lisa

6.8 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

your pet will love me (and vice versa)

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
LisaL

16. Lisa

your pet will love me (and vice versa)6.8 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
200 kr.
/dag
NataliaN

17. Natalia

7.5 km
fra
200 kr.
/dag

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱

Senest aktiv 7 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NataliaN

17. Natalia

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱7.5 km
Senest aktiv 7 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
200 kr.
/dag
FloraF

18. Flora

7.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
FloraF

18. Flora

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter7.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
"Flora's location was fantastic and easy to find. She is also a very nice and patient dog sitter, as she was able to calm my newly adopted puppy down when I was away for an evening. Gala liked their apartment and would like to spend time with Flora again! 💕"
ZehraZ
Anmeldelse af Zehra
fra
150 kr.
/dag
JoyciJ

19. Joyci

2.1 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i går
JoyciJ

19. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.2.1 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
Philippa HonoréP

20. Philippa Honoré

7.7 km
fra
200 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad nordjysk hundepasser

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
Philippa HonoréP

20. Philippa Honoré

Glad nordjysk hundepasser7.7 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"My dog stayed for two days with Philippa. I felt very comfortable leaving him with her and I can tell how much he loved his time with her. Philippa was very attentive to his needs and has a great understanding of different dog breeds and their behavior. Communication was great and I received a lot of pictures of my peacefully sleeping dog (he is lazy). I can highly recommend Philippa to everyone who needs a kind and reliable dog-sitter."
DenisD
Anmeldelse af Denis
fra
200 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Herlev, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Herlev på Pawshake. Over 779 dyreejere i Herlev har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.