1. Hundebørnehave
  2. Charlottenlund

Hundedagpleje, Charlottenlund

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SophiaS

1. Sophia

8 km
fra
300 kr.
/dag

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
SophiaS

1. Sophia

pasning med kærlighed og nærvær i hus med have💞8 km
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
300 kr.
/dag
EmmaE

2. Emma

8.8 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse

dog & cat lover in Copenhagen 🩵

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

2. Emma

dog & cat lover in Copenhagen 🩵8.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
175 kr.
/dag
CharlotteC

3. Charlotte

7.8 km
fra
500 kr.
/dag

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
CharlotteC

3. Charlotte

Stor kærlighed til små pelsede venner ❤️7.8 km
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
500 kr.
/dag
LauraL

4. Laura

8 km
fra
400 kr.
/dag
6 anmeldelser

23 årig hundeelsker

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
LauraL

4. Laura

23 årig hundeelsker8 km
(6 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
400 kr.
/dag
Maria del PilarM

5. Maria del Pilar

6 km
fra
200 kr.
/dag

I love animals and I take care a lot🥹🩷

Maria del PilarM

5. Maria del Pilar

I love animals and I take care a lot🥹🩷6 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

6. Jessica

8.9 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

6. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛8.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
250 kr.
/dag
CecilieC

7. Cecilie

5.9 km
fra
350 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

7. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚5.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
350 kr.
/dag
RezaR

8. Reza

9.7 km
fra
280 kr.
/dag

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

8. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕9.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
280 kr.
/dag
MathildeM

9. Mathilde

8.1 km
fra
200 kr.
/dag

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund

Svarer normalt inden for en dag
MathildeM

9. Mathilde

Kærligt og hjertevarmt hjem til din hund 8.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
livL

10. liv

5.7 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
livL

10. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻5.7 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
LorenaL

11. Lorena

7.8 km
fra
350 kr.
/dag
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

11. Lorena

A Colombian that love animals!7.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
Sylvia MariaS

12. Sylvia Maria

10.5 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Svarer normalt inden for et par timer
Sylvia MariaS

12. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.10.5 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/dag
AlberteA

13. Alberte

6.9 km
fra
285 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

13. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 6.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
285 kr.
/dag
KatiaK

14. Katia

6.9 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
KatiaK

14. Katia

Kærlig og tryg pasning til dine pelsede venner6.9 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
WeronikaW

15. Weronika

7.5 km
fra
300 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

15. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 7.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/dag
CarlaC

16. Carla

8.2 km
fra
200 kr.
/dag

Hundepasser specialiseret i omsorg, nus, motion og leg!

CarlaC

16. Carla

Hundepasser specialiseret i omsorg, nus, motion og leg! 8.2 km
fra
200 kr.
/dag
Josephine og RasmusJ

17. Josephine og Rasmus

10.3 km
fra
400 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser

Josephine og RasmusJ

17. Josephine og Rasmus

Hundepasning tilbydes af erfarende hundemennekser10.3 km
(2 anmeldelser)
fra
400 kr.
/dag
Anna MatildaA

18. Anna Matilda

10.4 km
fra
200 kr.
/dag

Walks, play time, training or boarding with love

Senest kontaktet i går
Anna MatildaA

18. Anna Matilda

Walks, play time, training or boarding with love10.4 km
Senest kontaktet i går
fra
200 kr.
/dag
Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

10.5 km
fra
450 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

19. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters10.5 km
fra
450 kr.
/dag
SabrinaS

20. Sabrina

7.2 km - København
fra
500 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest aktiv 11 dage siden
SabrinaS

20. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺7.2 km - København
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 11 dage siden
fra
500 kr.
/dag