1. Hundebørnehave
  2. Charlottenlund

Hundedagpleje, Charlottenlund

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
María JoséM

1. María José

2.3 km
fra
199 kr.
/dag
Ny dyrepasser
2 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
María JoséM

1. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾2.3 km
(2 anmeldelser)
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
"Maria was sweet, polite, and we instantly felt our dog was going to be in good hands with her :) She sent pictures and small updates during the day so we knew everything was going well. Maria was available on short notice, very accommodating in terms of drop off & pick up times, and always responded quickly. Full satisfaction from us!"
SarahS
Anmeldelse af Sarah
fra
199 kr.
/dag
VibekeV

2. Vibeke

7.3 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
VibekeV

2. Vibeke

Ny dyrepasser
omsorgsfuld hundepasser, med fokus på din hunds behov7.3 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AmeliaA

3. Amelia

2.4 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Kærlig og glad hundepasser

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
AmeliaA

3. Amelia

Ny dyrepasser
Kærlig og glad hundepasser2.4 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
LizaL

4. Liza

4.4 km
fra
350 kr.
/dag
19 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i går
LizaL

4. Liza

Pasning af kæledyr i trygge omgivelser4.4 km
(19 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
StellaS

5. Stella

1.1 km
fra
280 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
StellaS

5. Stella

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊1.1 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Everything was excellent :) "
MarcM
Anmeldelse af Marc
fra
280 kr.
/dag
Andrea & MateoA

6. Andrea & Mateo

4.1 km
fra
175 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
Andrea & MateoA

6. Andrea & Mateo

Ny dyrepasser
Caring Couple Who Love Walks, Play & Pets4.1 km
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
175 kr.
/dag
ShaniS

7. Shani

5.1 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
ShaniS

7. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen5.1 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"My dog spent a whole day at Shani's. He had such a nice time he didn't wanna leave in the end 😂 She was very sweet with him and attentive to his needs. We definitely recommend her 😊"
RosarioR
Anmeldelse af Rosario
fra
250 kr.
/dag
NikaN

8. Nika

5.8 km
fra
250 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
NikaN

8. Nika

Erfaren, pålidelig og troværdig Sitter i Østerport5.8 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
"Nika took very good care of my dog, she felt very comfortable at her place, it seems like she conquered the window sill and generally made herself at home at Nika's place. I got updates in text and pictures, so I was comfortable leaving my dog with her. I will book again! "
SvenjaS
Anmeldelse af Svenja
fra
250 kr.
/dag
KristelK

9. Kristel

7.4 km
fra
248 kr.
/dag
33 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Dream vacation home for your pet

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 10 dage siden
KristelK

9. Kristel

Dream vacation home for your pet7.4 km
(33 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 10 dage siden
"Kristel was lovely, reliable, and very easy to communicate with. It was clear that Grogu felt comfortable with her, and I came home to a relaxed and happy dog. I would definitely recommend her! "
MartaM
Anmeldelse af Marta
fra
248 kr.
/dag
IdaI

10. Ida

3.3 km
fra
350 kr.
/dag
17 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
IdaI

10. Ida

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr 3.3 km
(17 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
VictoriaV

11. Victoria

7.4 km
fra
250 kr.
/dag
9 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

11. Victoria

Loving pet sitter <37.4 km
(9 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Patient and calm dog sitter - highly recommended"
OliviaO
Anmeldelse af Olivia
fra
250 kr.
/dag
JannikeJ

12. Jannike

5.2 km
fra
299 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København

Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
JannikeJ

12. Jannike

Erfaren og omsorgsfuld hundeelsker❤️🐶 • København5.2 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet for 3 dage siden
fra
299 kr.
/dag
SophieS

13. Sophie

8.5 km - København
fra
250 kr.
/dag
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kærlig hundepasser på Islands Brygge ❤️🐶

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet i går
SophieS

13. Sophie

Kærlig hundepasser på Islands Brygge ❤️🐶8.5 km - København
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet i går
"Great experience with Sophie. She was very kind, patient and caring with our dog. We really appreciated the updates and felt that our dog was in good hands. Thank you so much Sophie. 🐶🫶🏽"
CarmiC
Anmeldelse af Carmi
fra
250 kr.
/dag
VibekeV

14. Vibeke

7.2 km
fra
175 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

stor hunde elsker tilbyder pasning

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
VibekeV

14. Vibeke

stor hunde elsker tilbyder pasning 7.2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
"Vibeke er den bedste og mest omsorgsfulde person der nogensinde har passet Alba. Kan fuldt ud anbefale hende til andre der skal have passet sin sin hund ✨✨✨✨✨✨ seks stjerner ud af fem Jens og Alba"
jensJ
Anmeldelse af jens
fra
175 kr.
/dag
AlberteA

15. Alberte

6.6 km
fra
290 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
AlberteA

15. Alberte

6.6 km
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
290 kr.
/dag
Camila & FedericoC

16. Camila & Federico

5.5 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
Camila & FedericoC

16. Camila & Federico

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.5.5 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
"Cami and Fede were amazing! They were caring and responsible and took very good care of my puppy. Definitely recommended, and I am using them next time I need a dogsitter in Copenhagen."
JulieJ
Anmeldelse af Julie
fra
350 kr.
/dag
AdamA

17. Adam

6.5 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Experienced and playful dog sitting Indre By

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
AdamA

17. Adam

Experienced and playful dog sitting Indre By6.5 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Manu had a great day with Adam and Pudding. He was happy and relaxed when I picked him up, all in all a very good experience :) "
RasmusR
Anmeldelse af Rasmus
fra
200 kr.
/dag
JenniJ

18. Jenni

5.9 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
JenniJ

18. Jenni

Pålidelig dyrepasser5.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
"Jenni was great, super accommodating and Tess had a lovely day with her. 5 stars ⭐️"
KathrynK
Anmeldelse af Kathryn
fra
190 kr.
/dag
NataliaN

19. Natalia

4.4 km
fra
200 kr.
/dag

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NataliaN

19. Natalia

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱4.4 km
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
200 kr.
/dag
LisaL

20. Lisa

3 km
fra
200 kr.
/dag
2 anmeldelser

your pet will love me (and vice versa)

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
LisaL

20. Lisa

your pet will love me (and vice versa)3 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
200 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Charlottenlund, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Charlottenlund på Pawshake. Over 761 dyreejere i Charlottenlund har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.