1. Huspasning
  2. København

Pasning af hus, København

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SriS

1. Sri

2.1 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

1. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️2.1 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
Anca IoanaA

2. Anca Ioana

2.6 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

2. Anca Ioana

Kattedame2.6 km
fra
250 kr.
/nat
MariaM

3. Maria

3.6 km
fra
250 kr.
/nat

Loving student who treats every pet with care and patience

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

3. Maria

Loving student who treats every pet with care and patience3.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
TaraT

4. Tara

1.7 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

4. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!1.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

5. Axel

1.4 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

5. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs1.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
AliceA

6. Alice

4.3 km
fra
300 kr.
/nat

Caring animal lover ready to help 🐾

AliceA

6. Alice

Caring animal lover ready to help 🐾4.3 km
fra
300 kr.
/nat
Chi JenC

7. Chi Jen

1.6 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home

Chi JenC

7. Chi Jen

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home1.6 km
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
MilleM

8. Mille

3.9 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

8. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr3.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
LailaL

9. Laila

1.1 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

9. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 1.1 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
NicolaiN

10. Nicolai

2.3 km
fra
400 kr.
/nat

Hunde-elskende par

Svarer normalt inden for en time
NicolaiN

10. Nicolai

Hunde-elskende par2.3 km
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
GuillerminaG

11. Guillermina

2.8 km
fra
350 kr.
/nat

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

11. Guillermina

A safe place for your pets ♥️2.8 km
fra
350 kr.
/nat
MarinaM

12. Marina

2.4 km
fra
400 kr.
/nat

Experienced Pet Sitter

MarinaM

12. Marina

Experienced Pet Sitter2.4 km
fra
400 kr.
/nat
SophiaS

13. Sophia

4.4 km
fra
525 kr.
/nat

Energisk og venlig pige som elsker hunde

SophiaS

13. Sophia

Energisk og venlig pige som elsker hunde4.4 km
fra
525 kr.
/nat
ShuhanS

14. Shuhan

2.4 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

14. Shuhan

Experienced dog & cat lover2.4 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
AlexandraA

15. Alexandra

2 km
fra
1.200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dog lover :)

Svarer normalt inden for en dag
AlexandraA

15. Alexandra

Dog lover :)2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
1.200 kr.
/nat
DylanD

16. Dylan

4 km
fra
570 kr.
/nat

Passionate animal lover providing safe and loving care

DylanD

16. Dylan

Passionate animal lover providing safe and loving care4 km
fra
570 kr.
/nat
MatteoM

17. Matteo

1.2 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

17. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy1.2 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat
AndrésA

18. Andrés

2.8 km
fra
259 kr.
/nat

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

18. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️2.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
259 kr.
/nat
AlinaA

19. Alina

4.1 km
fra
350 kr.
/nat

Cat lover on duty

AlinaA

19. Alina

Cat lover on duty4.1 km
fra
350 kr.
/nat