1. Huspasning
  2. København

Pasning af hus, København

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Jia wenJ

1. Jia wen

0.3 km
fra
700 kr.
/nat
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐶With me your dogs and cats is in good and safe hands🐱

Svarer normalt inden for en time
Jia wenJ

1. Jia wen

🐶With me your dogs and cats is in good and safe hands🐱0.3 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Jai Wen took the very best care of both our cat and our apartment. She shared photos and updates daily. She seems to have a strong love and care from animals which came across immediately when we met her. She was also so kind to come meet out cat first before starting the minding. Highly recommend! "
RebekahR
Anmeldelse af Rebekah
fra
700 kr.
/nat
IdaI

2. Ida

2.3 km
fra
450 kr.
/nat
14 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Haleviftende service til dine pelsvenner 🐶🌼🐱

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
IdaI

2. Ida

Haleviftende service til dine pelsvenner 🐶🌼🐱2.3 km
(14 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Ida passede mit hus og min kat i en uge. Alt står skarpt når hun har været på besøg og så er hun den bedste dyrepasser. Kan varmt anbefales."
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
450 kr.
/nat
AnnaA

3. Anna

1.8 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig og ansvarsbevidst kattepasser

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 3 katte
AnnaA

3. Anna

Kærlig og ansvarsbevidst kattepasser1.8 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 3 katte
"Anna is an experienced cat sitter, good communicator, diligent and I would highly recommend her. "
ShirinS
Anmeldelse af Shirin
fra
250 kr.
/nat
PaulaP

4. Paula

2.5 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Svarer normalt inden for en dag
PaulaP

4. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕2.5 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"It’s always hard to leave our cat alone when we’re traveling, but Paula made sure she was in absolutely perfect hands! She took care of our dear Nugget as well as our home for several days. She kept us updated daily and made our hearts melt by sharing cute pictures of our orange beast. I can wholeheartedly recommend Paula to anyone who’s looking for a great pet and house sitter!"
MartinM
Anmeldelse af Martin
fra
250 kr.
/nat
SaraS

5. Sara

3.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Newly graduated with flexible schedule :)

SaraS

5. Sara

Newly graduated with flexible schedule :)3.6 km
(2 anmeldelser)
fra
300 kr.
/nat
NikkiN

6. Nikki

1.5 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Caring for your pets like they’re my own at your home 💕

NikkiN

6. Nikki

Caring for your pets like they’re my own at your home 💕1.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
"Nikki was amazing with our dog Elio! From the moment he met her he loved her - the best reassurance we needed. Nikki stayed with Elio took wonderful care of him. She is our go-to for trusted pet care. Thank you Nikki! "
SiminS
Anmeldelse af Simin
fra
250 kr.
/nat
virginia francescaV

7. virginia francesca

1.4 km - København
fra
80 €
/nat
Ny dyrepasser

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i går
virginia francescaV

7. virginia francesca

Ny dyrepasser
Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱 1.4 km - København
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv i går
fra
80 €
/nat
ShaniS

8. Shani

2.2 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
ShaniS

8. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen2.2 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
400 kr.
/nat
VirginiaV

9. Virginia

2.2 km
fra
300 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Senest aktiv 6 dage siden
VirginiaV

9. Virginia

Ny dyrepasser
2.2 km
Senest aktiv 6 dage siden
fra
300 kr.
/nat
JakubJ

10. Jakub

3.5 km - København
fra
200 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet lover ready to look after your furry friend!

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
JakubJ

10. Jakub

Caring pet lover ready to look after your furry friend!3.5 km - København
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
"Jakub is an fantastic pet sitter! Caring, punctual, and great with communication. Received regular updates and photos throughout the stay. 100% recommended!"
CorinaC
Anmeldelse af Corina
fra
200 kr.
/nat
MelissaM

11. Melissa

0.9 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pasning i hundens eget hjem🐾🦮

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
MelissaM

11. Melissa

Pasning i hundens eget hjem🐾🦮0.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
"Helt super oplevelse. Pasning i vores hus. Kan varmt anbefales."
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
350 kr.
/nat
MariaM

12. Maria

3.6 km
fra
250 kr.
/nat
25 anmeldelser
10
tilbagevendende gæster

Omsorgsfuld og erfaren katteelsker

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
MariaM

12. Maria

Omsorgsfuld og erfaren katteelsker3.6 km
(25 anmeldelser)
10 tilbagevendende gæster
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
RaquelR

13. Raquel

2.3 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️

Senest aktiv 3 dage siden
RaquelR

13. Raquel

Tail Wags & Purrs Guaranteed ❤️2.3 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 3 dage siden
"Raquel was super nice and kind, leaving Bea with her was so easy. Also communicaton was excellent! I really really recommend her to any pet parent here ☺️ definitely booking her for other times "
KristinaK
Anmeldelse af Kristina
fra
300 kr.
/nat
Marcos MarianoM

14. Marcos Mariano

2.1 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

I’m that kind of guy that like more animals than humans

Svarer normalt inden for en time
Marcos MarianoM

14. Marcos Mariano

I’m that kind of guy that like more animals than humans2.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en time
"Marcos took great care of both the cat and the apartment. He is a real cat person."
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
250 kr.
/nat
FloraF

15. Flora

0.9 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i går
FloraF

15. Flora

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter0.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
CecilieC

16. Cecilie

3.7 km
fra
400 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

16. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚3.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Cecilie trådte til med kort varsel, passede hus og 5 kæledyr til Bravour. Jeg nåede endda ikke de fulde forberedelser til hendes ankomst, men Cecilie klarede de ting, jeg ikke nåede, pr sms-anvisning. Vi fik billeder og status på dyrene i løbet af den tid, vi var væk."
Rie LundR
Anmeldelse af Rie Lund
fra
400 kr.
/nat
CijaC

17. Cija

2.6 km
fra
680 kr.
/nat

Professional caring cat & dog sitter

CijaC

17. Cija

Professional caring cat & dog sitter2.6 km
fra
680 kr.
/nat
AgustinaA

18. Agustina

2.8 km
fra
220 kr.
/nat
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Walks, belly rubs, and lots of love 🩷

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
AgustinaA

18. Agustina

Walks, belly rubs, and lots of love 🩷2.8 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Agustina was looking after our cat (and home) twice. She is super reliable and flexible, replies very fast and we came home to a happy cat both times, would recommend her 100 %."
NicolaN
Anmeldelse af Nicola
fra
220 kr.
/nat
SabrinaS

19. Sabrina

2.7 km - København
fra
800 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest aktiv 11 dage siden
SabrinaS

19. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺2.7 km - København
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 11 dage siden
"Vores to Labrador havde en dejlig dag sammen med Sabrina, som varmt kan anbefales."
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
800 kr.
/nat
SimoneS

20. Simone

2.5 km
fra
400 kr.
/nat
23 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

Hundelufter søger hund

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
SimoneS

20. Simone

Hundelufter søger hund2.5 km
(23 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Vi var så glade for at vi valgte Simone til at passe vores to hunde i vores hus. Vi var så trygge gennem hele forløbet og har haft en fantastisk kommunikation gennem hele forløbet. Vi fik løbende opdateringer med fine billeder og beskrivelser. Simone er meget ansvarlig og vores hunde har været i de bedste hænder. Vi vil klart anbefale Simone til alle som har brug for en omsorgsfuld og ansvarlig hunde passer. Bedste hilsner Johanne og Christian "
ChristianC
Anmeldelse af Christian
fra
400 kr.
/nat