1. Huspasning
  2. København

Pasning af hus, København

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
WeronikaW

1. Weronika

0.2 km - København
fra
480 kr.
/nat
23 anmeldelser
13
tilbagevendende gæster

loving and experienced sitter at Sluseholmen

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
WeronikaW

1. Weronika

loving and experienced sitter at Sluseholmen0.2 km - København
(23 anmeldelser)
13 tilbagevendende gæster
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
"I booked Weronika for house and dog sitting and I will not hesitate to book Weronika again. She is reliable and made sure we had a happy dog while we were away. We got daily updates and pictures."
BirgitB
Anmeldelse af Birgit
fra
480 kr.
/nat
AgustinaA

2. Agustina

1 km
fra
300 kr.
/nat
12 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Love and care for your pets while you’re away!

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AgustinaA

2. Agustina

Love and care for your pets while you’re away! 1 km
(12 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Agustina was a fantastic cat sitter, and we highly recommend her. She took great care of our cats and kept us updated with messages and photos, and gave us complete peace of mind while we were away. One of our cats is very shy and refused to come out, but Agustina was incredibly patient and let him go at his own pace. We also came home to an apartment that was exactly as we had left it. We would be happy to have her stay with our cats again!"
AnjaA
Anmeldelse af Anja
fra
300 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
MarianaM

3. Mariana

0.2 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Pet lover in Sydhavn 🐈‍⬛ 🐕

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
MarianaM

3. Mariana

Ny dyrepasser
Pet lover in Sydhavn 🐈‍⬛ 🐕0.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
250 kr.
/nat
AlfaA

4. Alfa

3.9 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️

Senest aktiv 4 dage siden
AlfaA

4. Alfa

Ny dyrepasser
Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️3.9 km
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
DelfinaD

5. Delfina

2.2 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Experienced dog walker with a true love for animals

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
DelfinaD

5. Delfina

Experienced dog walker with a true love for animals2.2 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 12 dage siden
"Delphine was absolutely fantastic looking after Duke and Chase. Both dogs were clearly very happy, relaxed and well cared for, and we felt completely comfortable knowing they were in such good hands. She was reliable, caring and clearly genuinely loves dogs. It’s always a big thing trusting someone with them, but Delphine made the whole experience really easy. We’d happily recommend her to anyone looking for a trustworthy and caring dog sitter, and we’ll definitely be asking her to look after Duke and Chase again."
BenjaminB
Anmeldelse af Benjamin
fra
300 kr.
/nat
AnnaA

6. Anna

2.3 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kind, Responsible & Animal Lover 🐕

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
AnnaA

6. Anna

Kind, Responsible & Animal Lover 🐕2.3 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
RomiR

7. Romi

0.6 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
RomiR

7. Romi

Ny dyrepasser
0.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
KaiaK

8. Kaia

3.4 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

graduate student who loves animals!

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
KaiaK

8. Kaia

Ny dyrepasser
graduate student who loves animals! 3.4 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
250 kr.
/nat
PäiviP

9. Päivi

4.9 km - København
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Your pet is always my number 1 priority

Senest aktiv i dag
PäiviP

9. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority4.9 km - København
Senest aktiv i dag
fra
350 kr.
/nat
RouvenR

10. Rouven

1.9 km
fra
450 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Reliable & caring dog sitter in Copenhagen 🐾

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
RouvenR

10. Rouven

Ny dyrepasser
Reliable & caring dog sitter in Copenhagen 🐾1.9 km
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
450 kr.
/nat
MajaM

11. Maja

4.1 km
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

Senest aktiv 6 dage siden
MajaM

11. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾4.1 km
Senest aktiv 6 dage siden
fra
350 kr.
/nat
DeboraD

12. Debora

3.3 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

I probably love animals more than people 🐾❤️

Senest aktiv 13 dage siden
DeboraD

12. Debora

Ny dyrepasser
I probably love animals more than people 🐾❤️3.3 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
250 kr.
/nat
AnaA

13. Ana

3.3 km
fra
360 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Experienced and energetic pet sitter & lover:)

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
AnaA

13. Ana

Experienced and energetic pet sitter & lover:)3.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Ana took the absolute best care of my dog Brutus, and was clear and professional! I couldn't have asked for a better dogsitter, and would recommend her services to anyone 🥰"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
360 kr.
/nat
DilanD

14. Dilan

2.8 km
fra
350 kr.
/nat
10 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Pålidelig og rolig dyrepasser

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
DilanD

14. Dilan

Pålidelig og rolig dyrepasser2.8 km
(10 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Dilan was an amazing cat sitter. She took great care of our cats and our home. We were so happy to receive so many lovely photos of our two cats while we were away. I am leaving this review while making plans to see if Dilan is available again!"
IngridI
Anmeldelse af Ingrid
fra
350 kr.
/nat
LydiaL

15. Lydia

1.1 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal loving Yoga teacher with plenty of time

Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en time
LydiaL

15. Lydia

Animal loving Yoga teacher with plenty of time1.1 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 6 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
AleksandraA

16. Aleksandra

3.4 km
fra
450 kr.
/nat

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr

AleksandraA

16. Aleksandra

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr3.4 km
fra
450 kr.
/nat
CarolinaC

17. Carolina

1 km - København
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Love and care for your pets while you’re away!

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv i går
CarolinaC

17. Carolina

Love and care for your pets while you’re away!1 km - København
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv i går
"We had a fantastic experience with Carolina and would highly recommend her. She took great care of our two cats while we were away, kept us updated every day with messages and photos, and gave us peace of mind throughout our trip. We came home to two happy, well-cared-for cats and an apartment that was spotless. We really appreciated the care and attention she gave them and would be happy to have her look after them again."
AnjaA
Anmeldelse af Anja
fra
300 kr.
/nat
MariaM

18. Maria

4.9 km - København
fra
525 kr.
/nat
62 anmeldelser
30
tilbagevendende gæster

Maria pet sitter Copenhagen

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
MariaM

18. Maria

Maria pet sitter Copenhagen4.9 km - København
(62 anmeldelser)
30 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Maria has been absolutely wonderful in taking care of both our cat and our home. She is reliable, caring, and very attentive to details. She made sure our cat was well looked after, played with him regularly to keep him active and happy, and clearly gave him lots of love and attention. At the same time, she took great care of the house, which gave us real peace of mind while we were away. We truly appreciate her dedication and would highly recommend her to anyone looking for a trustworthy and kind pet sitter."
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
525 kr.
/nat
PaolaP

19. Paola

3.4 km
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Tryg pasning med masse af kærlighed, nus og kram

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
PaolaP

19. Paola

Ny dyrepasser
Tryg pasning med masse af kærlighed, nus og kram3.4 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i dag
fra
350 kr.
/nat
virginia francescaV

20. virginia francesca

4.8 km - København
fra
80 €
/nat
Ny dyrepasser

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
virginia francescaV

20. virginia francesca

Ny dyrepasser
Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱 4.8 km - København
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
80 €
/nat

Hvorfor vælge huspasning?

Pålidelige dyresittere i København tilbyder kærlig pasning af kæledyr i hjemmet, kattefodring og huspasning.

Dyreejere booker huspasning i København på Pawshake. Over 1205 dyreejere i København har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.95/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.