1. Huspasning
  2. Charlottenlund

Pasning af hus, Charlottenlund

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
IdaI

1. Ida

5.9 km
fra
450 kr.
/nat
14 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Haleviftende service til dine pelsvenner 🐶🌼🐱

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
IdaI

1. Ida

Haleviftende service til dine pelsvenner 🐶🌼🐱5.9 km
(14 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Ida passede mit hus og min kat i en uge. Alt står skarpt når hun har været på besøg og så er hun den bedste dyrepasser. Kan varmt anbefales."
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
450 kr.
/nat
virginia francescaV

2. virginia francesca

8.1 km - København
fra
80 €
/nat
Ny dyrepasser

Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i dag
virginia francescaV

2. virginia francesca

Ny dyrepasser
Your Pet’s New Favorite Sitter 🐶🐱 8.1 km - København
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
80 €
/nat
VirginiaV

3. Virginia

6 km
fra
300 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Senest aktiv 5 dage siden
VirginiaV

3. Virginia

Ny dyrepasser
6 km
Senest aktiv 5 dage siden
fra
300 kr.
/nat
PaulaP

4. Paula

7.7 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 14 dage siden
PaulaP

4. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕7.7 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 14 dage siden
"It’s always hard to leave our cat alone when we’re traveling, but Paula made sure she was in absolutely perfect hands! She took care of our dear Nugget as well as our home for several days. She kept us updated daily and made our hearts melt by sharing cute pictures of our orange beast. I can wholeheartedly recommend Paula to anyone who’s looking for a great pet and house sitter!"
MartinM
Anmeldelse af Martin
fra
250 kr.
/nat
SaraS

5. Sara

4.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Newly graduated with flexible schedule :)

SaraS

5. Sara

Newly graduated with flexible schedule :)4.6 km
(2 anmeldelser)
fra
300 kr.
/nat
ShaniS

6. Shani

5.9 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
ShaniS

6. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen5.9 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
400 kr.
/nat
MonicaM

7. Monica

7 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MonicaM

7. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Not much to say : Monica is great! Book her if you need a conscientous and capable cat sitter:) We hope she can help us another time"
KirstenK
Anmeldelse af Kirsten
fra
500 kr.
/nat
LaraL

8. Lara

4.6 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Let me take care of your pet!✌🏻

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
LaraL

8. Lara

Let me take care of your pet!✌🏻4.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"Lara have done an excellent job in housesitting and taking care of our 3 year Labrador. She asked questions to make sure she knew what was important for her to do her best and the wishes I had for both housesitting and dog care was adhered to. I will without a doubt use her again 🌞 our Labrador is here on day two of us returning her calm happy self, the best indicator the dog has had a lovely week being walked and cuddled by Lara 🐕"
beritB
Anmeldelse af berit
fra
250 kr.
/nat
MelissaM

9. Melissa

8.7 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pasning i hundens eget hjem🐾🦮

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
MelissaM

9. Melissa

Pasning i hundens eget hjem🐾🦮8.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Helt super oplevelse. Pasning i vores hus. Kan varmt anbefales."
MetteM
Anmeldelse af Mette
fra
350 kr.
/nat
ZhijinZ

10. Zhijin

7.2 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
ZhijinZ

10. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾7.2 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
FloraF

11. Flora

7.9 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
FloraF

11. Flora

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter7.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
250 kr.
/nat
CecilieC

12. Cecilie

4.3 km
fra
400 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

12. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚4.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Cecilie trådte til med kort varsel, passede hus og 5 kæledyr til Bravour. Jeg nåede endda ikke de fulde forberedelser til hendes ankomst, men Cecilie klarede de ting, jeg ikke nåede, pr sms-anvisning. Vi fik billeder og status på dyrene i løbet af den tid, vi var væk."
Rie LundR
Anmeldelse af Rie Lund
fra
400 kr.
/nat
SabrinaS

13. Sabrina

5.3 km - København
fra
800 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest aktiv 10 dage siden
SabrinaS

13. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺5.3 km - København
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
"Vores to Labrador havde en dejlig dag sammen med Sabrina, som varmt kan anbefales."
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
800 kr.
/nat
Dominique ThereseD

14. Dominique Therese

4.9 km
fra
500 kr.
/nat

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Dominique ThereseD

14. Dominique Therese

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro4.9 km
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
500 kr.
/nat
IsabelleI

15. Isabelle

6.4 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
IsabelleI

15. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 6.4 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/nat
MartaM

16. Marta

4.1 km
fra
500 kr.
/nat
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
MartaM

16. Marta

Happy pets from tails to whiskers4.1 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
fra
500 kr.
/nat
IsabelI

17. Isabel

4.3 km
fra
500 kr.
/nat
46 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker

Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
IsabelI

17. Isabel

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker4.3 km
(46 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 11 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Isabel was the perfect dogsitter to Blu. He was really happy to spend time with her and she made sure I always got updates and pictures of him. Super recommended!"
AlessiaA
Anmeldelse af Alessia
fra
500 kr.
/nat
MathildeM

18. Mathilde

8.7 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i dag
MathildeM

18. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn8.7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
400 kr.
/nat
MayaM

19. Maya

5.1 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og opmærksom veterinærsygeplejerske

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
MayaM

19. Maya

Kærlig og opmærksom veterinærsygeplejerske5.1 km
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
500 kr.
/nat
JulesJ

20. Jules

4.4 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 6 dage siden
JulesJ

20. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.4.4 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 6 dage siden
fra
250 kr.
/nat