1. Kæledyrspasning
  2. Tranbjerg

Kæledyrspasning, Tranbjerg

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Maria AmalieM

1. Maria Amalie

2.6 km
fra
180 kr.
/dag

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

1. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 2.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
180 kr.
/dag
StineS

2. Stine

2.7 km
fra
150 kr.
/dag

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

2. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby2.7 km
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
Maja MunkM

3. Maja Munk

2.2 km
fra
180 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreelsker savner dyr at passe

Maja MunkM

3. Maja Munk

Dyreelsker savner dyr at passe2.2 km
(1 anmeldelse)
fra
180 kr.
/dag
SofieS

4. Sofie

1.3 km
fra
150 kr.
/dag

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡

Bor sammen med 2 katte
SofieS

4. Sofie

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡1.3 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
MajaM

5. Maja

4.5 km
fra
100 kr.
/dag

Kærlig og erfaren hunde elsker💗

MajaM

5. Maja

Kærlig og erfaren hunde elsker💗4.5 km
fra
100 kr.
/dag
TaschaT

6. Tascha

4.3 km
fra
200 kr.
/dag

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶

TaschaT

6. Tascha

Aktiv hunde elsker med kærlighed til alle racer 🐶4.3 km
fra
200 kr.
/dag
SofieS

7. Sofie

4.5 km
fra
165 kr.
/dag

Garvet hundelufter søger firbenede

SofieS

7. Sofie

Garvet hundelufter søger firbenede4.5 km
fra
165 kr.
/dag
MiłoszM

8. Miłosz

1.6 km
fra
200 kr.
/dag

Professional belly scratcher

MiłoszM

8. Miłosz

Professional belly scratcher1.6 km
fra
200 kr.
/dag
JessicaJ

9. Jessica

3.5 km
fra
150 kr.
/dag

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

9. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting3.5 km
fra
150 kr.
/dag
MajaM

10. Maja

4.1 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
MajaM

10. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.4.1 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag