













Stefanie
Kommunikation og kærlighed
Odense
Om Stefanie
Hejsa
Jeg hedder Stefanie og er 24 år. Jeg studerer til sygeplejerske og er færdig sommeren 2027. Jeg elsker dyr og har så meget kærlighed at give ud af, så lad mig endelig give det til jeres dyr! Jeg bor selv i en lejlighed hvor det dsv ikke er muligt at have dyr, derfor er min eneste ydelse pasning i jeres hjem.
Men som nævnt, så elsker jeg dyr og ser derfor dette som en skøn mulighed for at være sammen med dyr uden at have en forpligtigelse i det til hverdag.
Jeg håber meget på at kunne bygge et samarbejde op med dig og din hund. Jeg sætter derfor en stor lid til kommunikation og ønsker.
Jeg tilbyder også et gratis møde med jer inden en rigtig booking. Så vi lige kan se hinanden an, både for hundens skyld, men også så du/I kan se hvem der skal befinde sig i jeres hus.
Jeg håber at høre fra jer og så ses vi forhåbentligt snart :)
Mvh Stefanie
Stefanie tilbyder ...
Hjemme hos Stefanie
Hjemme hos dig.
Pasning af hus
Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.fra 400 kr. /natStefanie kan acceptere
Aflysningspolitik
Tilgængelighed
ma | ti | on | to | fr | lø | sø |
---|---|---|---|---|---|---|
ma | ti | on | to | fr | lø | sø |
---|---|---|---|---|---|---|
ma | ti | on | to | fr | lø | sø |
---|---|---|---|---|---|---|