1. Kæledyrspasning
  2. Lystrup

Kæledyrspasning, Lystrup

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CosminaC

1. Cosmina

4.9 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
CosminaC

1. Cosmina

Ny dyrepasser
4.9 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
200 kr.
/dag
JulieJ

2. Julie

4.1 km
fra
170 kr.
/dag
6 anmeldelser

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
JulieJ

2. Julie

• Erfaren kæledyrs passer med fokus på tryghed 🐻🤎4.1 km
(6 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
"Fantastisk oplevelse med Julie! Stor tak for hjælpen og for at passe på vores katte :-)"
Andreas MartinA
Anmeldelse af Andreas Martin
fra
170 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
JacobJ

3. Jacob

4.1 km
fra
135 kr.
/dag
46 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

Jacobs Dyrepasning

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
JacobJ

3. Jacob

Jacobs Dyrepasning4.1 km
(46 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Stor anbefaling af Jacob herfra. Han svarede hurtigt på henvendelsen og aftalen kom nemt på plads. Da han kom forbi for at hilse på kattene var det tydeligt at han var hurtig til at komme i kontakt med dem. Han sendte billeder af kattene, tre gange i løbet af ugen (jeg havde selv sagt at det ikke var nødvendigt med daglige billeder) Og da jeg kom hjem, var det tydeligt at kattene havde haft det godt, mens jeg var væk. "
ClemensC
Anmeldelse af Clemens
fra
135 kr.
/dag
AngelA

4. Angel

3.1 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
AngelA

4. Angel

Caring, Playful, & Reliable Pet Sitter3.1 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Angel took great care of our cat and sent many photo updates everyday. He was super quick to respond, and our cat seemed to enjoy his company. Would recommend and will definitely hire him again if we need him to look after our cat in the future!"
DaphneD
Anmeldelse af Daphne
fra
150 kr.
/dag
Stephanie LiamS

5. Stephanie Liam

4.5 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

5. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser4.5 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Stephanie passede vores to katte, mens vi var på ferie. Man kan tydeligt mærke at hun holder meget af dyr og vil dit kæledyr det bedste :)"
SarahS
Anmeldelse af Sarah
fra
150 kr.
/dag
AsalA

6. Asal

2.7 km
fra
250 kr.
/dag
4 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Where Dogs and Cats are Family

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AsalA

6. Asal

Where Dogs and Cats are Family2.7 km
(4 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Asal was a great cat sitter, provided detailed updates on our two cats and overall was very helpful. Stor anbefaling herfra!"
KristynaK
Anmeldelse af Kristyna
fra
250 kr.
/dag
MélanieM

7. Mélanie

3.9 km
fra
150 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal Lover looking forward to petsitter

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
MélanieM

7. Mélanie

Animal Lover looking forward to petsitter3.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Mélanie was an amazing sitter. She took care of my cat while I was traveling, and kept me updated every day about how she was doing. Communication was fast and efficietn, and I felt like my cat was taken care when I was away. Next time I need a pet sitter, I'll be coming back to Mélanie!"
GerardG
Anmeldelse af Gerard
fra
150 kr.
/dag
CamilaC

8. Camila

4.4 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Caring cat-sitter available for this summer!☺️

CamilaC

8. Camila

Caring cat-sitter available for this summer!☺️4.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
"Camila did a great job taking care of my cat while I was away for three days! Everything went according to plan, and I was greeted by a happy and calm cat when I got home - just wonderful! I’ll be asking Camila to cat-sit again, that’s for sure :) "
AnnaA
Anmeldelse af Anna
fra
150 kr.
/dag
EmilieE

9. Emilie

4.2 km
fra
150 kr.
/dag

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
EmilieE

9. Emilie

4.2 km
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
LuisL

10. Luis

4.8 km
fra
190 kr.
/dag
2 anmeldelser

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad

Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
LuisL

10. Luis

Responsible Pet Sitter – 13 Years as a Dog Dad4.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 2 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
190 kr.
/dag
EloïseE

11. Eloïse

4.8 km
fra
125 kr.
/dag

New friend for your pet 🐱🐶

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
EloïseE

11. Eloïse

New friend for your pet 🐱🐶4.8 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
fra
125 kr.
/dag
ShanshanS

12. Shanshan

4.7 km
fra
150 kr.
/dag

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov

Senest aktiv 6 dage siden
ShanshanS

12. Shanshan

Experienced Pet Lover Offering Loving Care in Risskov4.7 km
Senest aktiv 6 dage siden
fra
150 kr.
/dag
SergioS

13. Sergio

4.6 km
fra
150 kr.
/dag

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 12 dage siden
SergioS

13. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov4.6 km
Senest aktiv 12 dage siden
fra
150 kr.
/dag
KostekK

14. Kostek

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 hund
KostekK

14. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!2.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"Sød, grundig og pålidelig kaninsitter som vi klart gerne vil have hjælp af igen.😊"
SigneS
Anmeldelse af Signe
fra
150 kr.
/dag
SolveigS

15. Solveig

2.3 km
fra
350 kr.
/dag
27 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
SolveigS

15. Solveig

🌳 Kærlig og aktiv pasning i Risskov 🌊2.3 km
(27 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/dag
LucaL

16. Luca

3.2 km
fra
125 kr.
/dag

caring for your furry friends like they're my own ☺️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
LucaL

16. Luca

caring for your furry friends like they're my own ☺️3.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
fra
125 kr.
/dag
MarianaM

17. Mariana

0.2 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
MarianaM

17. Mariana

A Loving Home Away From Home for Your Pets 😊0.2 km
(5 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/dag
CaitlanC

18. Caitlan

2.8 km
fra
150 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Venlig hundelufter

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
CaitlanC

18. Caitlan

Venlig hundelufter2.8 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
150 kr.
/dag
LauraL

19. Laura

4.3 km - Aarhus
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert

Senest aktiv 9 dage siden
LauraL

19. Laura

Passionate, Caring Dog Sitter | Behavior & Welfare Expert4.3 km - Aarhus
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 9 dage siden
fra
150 kr.
/dag
MoreauM

20. Moreau

4.7 km
fra
125 kr.
/dag

Cat-loving sitter for caring, calm home visits for your cat

Bor sammen med 1 kat
MoreauM

20. Moreau

Cat-loving sitter for caring, calm home visits for your cat4.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
125 kr.
/dag

Hvorfor vælge dyresitting?

Book en 5-stjernet sitter i Lystrup, der besøger dig et par gange om dagen for at fodre dine kæledyr og lege med dem

Dyreejere booker sitting i Lystrup på Pawshake. Over 455 dyreejere i Lystrup har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.