1. Kæledyrspasning
  2. Frederiksberg

Kæledyrspasning, Frederiksberg

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MilleM

1. Mille

2.8 km
fra
150 kr.
/dag
15 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
MilleM

1. Mille

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion2.8 km
(15 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Mille har kigget til min kat i 6 dage, mens jeg har været på ferie - jeg fik daglige opdateringer med billeder og var på intet tidspunkt nervøs for, om hun var i gode hænder eller ej. Hun gjorde et rigtig godt stykke arbejde og vil bestemt bruge hende igen til fremtidige kattepasninger 😸"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
150 kr.
/dag
Ebba-MathildeE

2. Ebba-Mathilde

0.2 km
fra
160 kr.
/dag
1 anmeldelse

Glad og tålmodig dyreelsker

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
Ebba-MathildeE

2. Ebba-Mathilde

Glad og tålmodig dyreelsker 0.2 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
160 kr.
/dag
CamilaC

3. Camila

1.1 km
fra
250 kr.
/dag

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

3. Camila

Caring & reliable pet sitter in Cph/ Cats & dogs1.1 km
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
IsabelleI

4. Isabelle

3 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
IsabelleI

4. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
JulesJ

5. Jules

1.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 6 dage siden
JulesJ

5. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.1.9 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 6 dage siden
fra
150 kr.
/dag
María JoséM

6. María José

1.6 km
fra
149 kr.
/dag
Ny dyrepasser
2 anmeldelser

I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
María JoséM

6. María José

Ny dyrepasser
I miss my 3 dogs and would love yours 🐶🐾1.6 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
149 kr.
/dag
auroraA

7. aurora

1.1 km
fra
120 kr.
/dag
2 anmeldelser

Loving Pet sitter🐾💕

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
auroraA

7. aurora

Loving Pet sitter🐾💕1.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
120 kr.
/dag
ShaniS

8. Shani

2.7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
ShaniS

8. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen2.7 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/dag
VirginiaV

9. Virginia

2.8 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Senest aktiv 5 dage siden
VirginiaV

9. Virginia

Ny dyrepasser
2.8 km
Senest aktiv 5 dage siden
fra
200 kr.
/dag
SigneS

10. Signe

3.1 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere

Senest aktiv 6 dage siden
SigneS

10. Signe

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser med respekt for dyr og ejere3.1 km
Senest aktiv 6 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Dominique ThereseD

11. Dominique Therese

3.2 km
fra
250 kr.
/dag

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Dominique ThereseD

11. Dominique Therese

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro3.2 km
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/dag
SabrinaS

12. Sabrina

2.3 km - København
fra
300 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

Senest aktiv 10 dage siden
SabrinaS

12. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺2.3 km - København
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 10 dage siden
fra
300 kr.
/dag
MarieM

13. Marie

1.1 km
fra
200 kr.
/dag

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾

Senest aktiv 13 dage siden
MarieM

13. Marie

To erfarne hundeelskere tilbyder forskellig pasning🐾1.1 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
200 kr.
/dag
JulieJ

14. Julie

2.7 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Kærlig hundeluftning og hundepasning

JulieJ

14. Julie

Kærlig hundeluftning og hundepasning 2.7 km
(1 anmeldelse)
fra
150 kr.
/dag
LouisL

15. Louis

2.2 km
fra
200 kr.
/dag

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

15. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde2.2 km
fra
200 kr.
/dag
JannickJ

16. Jannick

2.3 km
fra
350 kr.
/dag

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

16. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro2.3 km
fra
350 kr.
/dag
LaurenL

17. Lauren

1.9 km
fra
140 kr.
/dag
1 anmeldelse

We love all furry friends :)

Senest booket 14 dage siden
Senest aktiv 14 dage siden
LaurenL

17. Lauren

We love all furry friends :)1.9 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 14 dage siden
Senest aktiv 14 dage siden
fra
140 kr.
/dag
StellaS

18. Stella

2.9 km
fra
300 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
StellaS

18. Stella

Experienced Passionate Petsitter 🐶🐈🐰🐢). 😊2.9 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
"Stella was fabulous, from the initial contact and meet to the daily updates and pictures. We felt comfortable and happy knowing our cats, Pop’s and Winnie were in safe hands. Thank you so much. We will definitely be booking again. "
KyleyK
Anmeldelse af Kyley
fra
300 kr.
/dag
IdaI

19. Ida

3.2 km
fra
200 kr.
/dag
17 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
IdaI

19. Ida

Erfaren dyreelsker klar til at passe dit kæledyr 3.2 km
(17 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
"Ida was amazing taking care of my 2 cats while I was on holiday. Everything from meeting for the first time to communication while I was away was without fault, and she went the extra mile by sending me updates and photos throughout. I 100% recommend Ida and wouldn't hesitate to book her again."
MarietM
Anmeldelse af Mariet
fra
200 kr.
/dag
LailaL

20. Laila

1.8 km
fra
190 kr.
/dag
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

20. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 1.8 km
(1 anmeldelse)
"Perfect company for my pets and very reliable! :)"
LauraL
Anmeldelse af Laura
fra
190 kr.
/dag