1. Kæledyrspasning
  2. Frederiksberg

Kæledyrspasning, Frederiksberg

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SiljeS

1. Silje

1.5 km
fra
150 kr.
/dag

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷

SiljeS

1. Silje

Aktiv pige tilbyder din hund en ny ven🩷1.5 km
fra
150 kr.
/dag
AlexanderA

2. Alexander

2.9 km - København
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

2. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)2.9 km - København
(1 anmeldelse)
fra
200 kr.
/dag
BeatrizB

3. Beatriz

3.1 km
fra
200 kr.
/dag
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

3. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡3.1 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
BrunoB

4. Bruno

2.3 km
fra
150 kr.
/dag

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

4. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines2.3 km
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/dag
TaraT

5. Tara

3 km
fra
250 kr.
/dag

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

5. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
MiaoM

6. Miao

2.2 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family

MiaoM

6. Miao

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Your Pet Like Family 2.2 km
(1 anmeldelse)
fra
150 kr.
/dag
AxelA

7. Axel

3.2 km
fra
180 kr.
/dag

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

7. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs3.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
180 kr.
/dag
Agostina & HernanA

8. Agostina & Hernan

2.1 km
fra
200 kr.
/dag

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

8. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters2.1 km
fra
200 kr.
/dag
MilleM

9. Mille

1.6 km
fra
150 kr.
/dag

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

9. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr1.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag
SuelaS

10. Suela

2.6 km
fra
160 kr.
/dag

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

10. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!2.6 km
fra
160 kr.
/dag
SarahS

11. Sarah

3.7 km
fra
380 kr.
/dag

Omsorgsfuld hundesitter – gør dit kæledyr trygt og glad

Svarer normalt inden for en dag
SarahS

11. Sarah

Omsorgsfuld hundesitter – gør dit kæledyr trygt og glad3.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
380 kr.
/dag
GuillerminaG

12. Guillermina

3.5 km
fra
180 kr.
/dag

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

12. Guillermina

A safe place for your pets ♥️3.5 km
fra
180 kr.
/dag
Margrethe MayM

13. Margrethe May

2.2 km
fra
125 kr.
/dag

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

13. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte2.2 km
fra
125 kr.
/dag
ClaraC

14. Clara

2.3 km
fra
150 kr.
/dag

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

14. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶2.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
150 kr.
/dag
KataK

15. Kata

2.5 km
fra
200 kr.
/dag

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

15. Kata

Your pup’s new best friend 🐾2.5 km
fra
200 kr.
/dag
MatteoM

16. Matteo

3.8 km
fra
210 kr.
/dag

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

16. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy3.8 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
210 kr.
/dag
AndrésA

17. Andrés

3.6 km
fra
399 kr.
/dag

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

17. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️3.6 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
399 kr.
/dag
NikolaiN

18. Nikolai

3.1 km
fra
200 kr.
/dag

reliable, fun, caring and ready to exercise your dog :)

NikolaiN

18. Nikolai

reliable, fun, caring and ready to exercise your dog :)3.1 km
fra
200 kr.
/dag
AlinaA

19. Alina

2.2 km
fra
150 kr.
/dag

Cat lover on duty

AlinaA

19. Alina

Cat lover on duty2.2 km
fra
150 kr.
/dag