1. Kæledyrspasning
  2. Aarhus

Kæledyrspasning, Aarhus

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SofieS

1. Sofie

2.9 km
fra
165 kr.
/dag

Garvet hundelufter søger firbenede

SofieS

1. Sofie

Garvet hundelufter søger firbenede2.9 km
fra
165 kr.
/dag
RocioR

2. Rocio

2.4 km
fra
150 kr.
/dag

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

2. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V2.4 km
fra
150 kr.
/dag
Anne SofieA

3. Anne Sofie

2.6 km
fra
160 kr.
/dag

Hundeluftning i Riis Skov

Svarer normalt inden for en time
Anne SofieA

3. Anne Sofie

Hundeluftning i Riis Skov2.6 km
Svarer normalt inden for en time
fra
160 kr.
/dag
HelenaH

4. Helena

3.6 km
fra
200 kr.
/dag

Søger du hundelufter?

Svarer normalt inden for et par timer
HelenaH

4. Helena

Søger du hundelufter?3.6 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
EvaE

5. Eva

2.3 km
fra
120 kr.
/dag

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed

EvaE

5. Eva

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed2.3 km
fra
120 kr.
/dag
JessicaJ

6. Jessica

2.5 km
fra
150 kr.
/dag

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

6. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting2.5 km
fra
150 kr.
/dag
PeterP

7. Peter

4.6 km
fra
150 kr.
/dag

Erfaren hundelufter til tjeneste

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
PeterP

7. Peter

Erfaren hundelufter til tjeneste4.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
fra
150 kr.
/dag
JulieJ

8. Julie

1.2 km
fra
150 kr.
/dag

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

8. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven1.2 km
fra
150 kr.
/dag
MajaM

9. Maja

3 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
MajaM

9. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.3 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag