1. Kæledyrspasning
  2. Aarhus

Kæledyrspasning, Aarhus

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Anne SofieA

1. Anne Sofie

0.3 km
fra
160 kr.
/dag

Hundeluftning i Riis Skov

Svarer normalt inden for en time
Anne SofieA

1. Anne Sofie

Hundeluftning i Riis Skov0.3 km
Svarer normalt inden for en time
fra
160 kr.
/dag
HelenaH

2. Helena

3.1 km
fra
200 kr.
/dag

Søger du hundelufter?

Svarer normalt inden for et par timer
HelenaH

2. Helena

Søger du hundelufter?3.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/dag
EvaE

3. Eva

3 km
fra
120 kr.
/dag

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed

EvaE

3. Eva

Dedikeret til at sikre dit dyrs trivsel og tryghed3 km
fra
120 kr.
/dag
JessicaJ

4. Jessica

2.3 km
fra
150 kr.
/dag

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting

JessicaJ

4. Jessica

pålidelig hundepasser til både gåture og house sitting2.3 km
fra
150 kr.
/dag
PeterP

5. Peter

3.3 km
fra
150 kr.
/dag

Erfaren hundelufter til tjeneste

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
PeterP

5. Peter

Erfaren hundelufter til tjeneste3.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Formel 1, kleiner münsterländer, labrador. Mikkel
fra
150 kr.
/dag
JulieJ

6. Julie

1.2 km
fra
150 kr.
/dag

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

6. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven1.2 km
fra
150 kr.
/dag
MajaM

7. Maja

4.8 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
MajaM

7. Maja

Erfaren, glad og rolig kæledyrspasser - håber vi ses.4.8 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag